- akce již proběhla.
partnerské setkání KG Japons a MŠ Trebelovice
24. Duben, 8:00 - 12:00


V pátek 24.04.2026 se v mateřské škole Třebelovice uskutečnilo partnerské setkání s mateřskou školou z Japonsu.
V rámci setkání byly děti i pedagogové srdečně přivítáni. Oficiální zahájení proběhlo prostřednictvím místostarosty pana Muška, který pronesl krátký projev.
Následně bylo hlavním cílem vzájemné seznámení a společné aktivity na různých stanovištích. Děti měly možnost společně si hrát, komunikovat a sdílet nové zkušenosti.
Po společné svačině následovala odborná diskuze pedagogů. Setkání bylo zakončeno společným zhodnocením a rozloučením.
Setkání proběhlo za velmi dobrých podmínek. Zvláště je třeba vyzdvihnout návštěvu základní školy a prezentaci nacvičených písní spolu s velmi dobrými znalostmi německého jazyka dětí.
